Momenti i Manajt me Barcelonën, Venecia e fton në Serinë A!

Shansin duhet ta shfrytëzosh dhe kështu bëri edhe ai. Rej Manaj papritur është bërë një nga emrat e njohur të Barcelonës, dhe sulmuesi shqiptar është shumë më i kërkuar në tregun e futbollit. Për sulmuesin e kombëtares shqiptare është shtuar edhe interesimi i një tjetër klubi, pikërisht Venecias që sapo është ngjitur në Serinë A

Vazhdoni leximin →