Ronaldo e Georgina në avion privat, zbulohet destinacioni

Cristiano Ronaldo dhe Georgina  Rodriguez në avionin e tyre privat që e zbulojnë në rrjetin Instagram. ‘Momente të këndshme’ shkruan ylli i Juventusit, po ku shkoi cifti më i përfolur në kronikat rozë? Udhëtimi i fundit i Ronaldos dhe Georginës ndodhi të mërkurën dhe destinacioni ishte Lugano, kur Ronaldo sipas asaj që u publikua në

Vazhdoni leximin →

Sa polemika rreth Barcelonës për ekipin e femrave!

Barcelona ditët e fundit është kthyer në objekt polemikash. Arsyeja? mënyra e organizimit të udhëtimit të skuadrave të futbollit të meshkujve dhe të femrave në drejtim të SHBA. në rrjetet sociale u vu në dukje se skuadra e futbollit të femrave udhëtoi drejt Portlandit në klasin ekonomik të avionit, ndërkohë që për meshkujt ishte rezervuar

Vazhdoni leximin →