Bajerni bën gati 93 milionë euro për Harri Kejnin

Bavarezët ende shpresojnë që ta marrin sulmuesin e madh anglez, ndonëse mediat bavareze tregojnë për një problem. Ky problem është se (sipas këtyre mediave) Harri Kejn nuk ka kërkuar që të largohet nga Totenhemi, një kërkesë që do ta detyronte klubin anglez që të pranonte. Gjithsesi, Bajerni ka shpresë dhe besohet se ka përgatitur një

Vazhdoni leximin →

Totenhemi mendon për Sançon pas largimit të Harri Kejnit

Nuk është i njëjti rol, pasi i dyti është qendërsulmues, ndërsa i pari është lojtar ofensiv i krahut. Gjithsesi, Totenhemi mendon se duhet të forcohet dhe këtë duhet ta bëjë nëpërmjet Xhejzën Sanços së Mançester Junajtidit. “Djajtë e kuq” e morën për 73 milionë paundë stërlina, ndërsa Spërsat janë gati të japin 50 milionë paundë

Vazhdoni leximin →

Totenhemi ia paska afruar Kejnin Realit të Madridit!

Nuk dihet se çfarë do të përfitojë klubi anglez nga një lëvizje e tillë, aq më tepër që e përditshmja “Marka” shkruan se Spërsat kërkojnë Eden Hazarin nga spanjollët. E habitshme, pasi belgu është vërtet tepër i talentuar, por tepër i dëmtuar këta vjet, dhe nuk ka garanci që do të jetë i shëndetshëm tek

Vazhdoni leximin →