Pele, rrëfim i bujshëm: Nuk e di sa fëmijë kam…

Legjenda e futbollit botëror, Pele, tashmë në moshën 80 vjecare bën një rrëfim të bujshëm që ka të bëjë me jetën sentimentale të tij që mesa duket ka qenë shumë e trazuarm ndryshe nga c’ndodhi me karrierën futbollistike të tij. I martuar 3 herë, Pele pranoi se ka pasur kaq shumë lidhje sa ka humbur

Vazhdoni leximin →

Milan, rrëfehet Ibrahimovic: Këtu jam si në shtëpi. Champions? Duhet talent e sakrificë

Zlatan Ibrahimovic është kthyer, por është një njeri i ndryshuar . vetë sulmuesi suedez rrëfehet në një intervistë me Massimo Ambrosinin për televizionin Sky. ‘Nëse ndihem ndryshe? Shumë. Përpara 10 viteve isha një lojtar ndryshe-tha Ibrahimovic-10 vjet më parë kthehesha prapa për të marrë topin. Sot nuk e bëj, mendoj se nëse kthehem prapa harxhoj

Vazhdoni leximin →

Joana Sanz rrëfen anoreksinë e saj: Më binte floku

Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të luftës ndaj anoreksisë dhe bulimisë, Joana Sanz vendosi që të flasë hapur me ndjekësit e saj dhe t’u tregojë për këtë sëmundje të cilën ajo vetë e kaloi dhe që bëri që ajo të peshonte vetëm 47 kg. ‘Pasi u mendova shumë, desha që të tregoj historinë time për

Vazhdoni leximin →