Bëhet zyrtare; Monci kthehet te Sevija

Lajmi që deri pak ditë më parë ishte një sekret, tani bëhet zyrtar; Monci kthehet te skuadra e Sevijës në rolin e Drejtorit Sportiv. Ai do të nisë detyrën e tij menjëherë duke nisur nga data 1 prill dhe kjo do të jetë etapa e dytë e Moncit në bordin drejtues të klubit andaluzian, nga

Vazhdoni leximin →

Monçi e humbi durimin, ultimatum të hapur Lesterit…

Lester Siti i Premier Ligës angleze i ka hedhur poshtë, disa herë, ofertat e Romës për një nga lojtarët e vet më të mirë, Riad Marez, kështu që drejtori sportiv i “ujkonjës”, Monçi, e humbi durimin dhe i bëri një kërkesë ultimative klubit anglez të lartpërmendur. Monçi i vuri një afat, deri më 15 gusht,

Vazhdoni leximin →