“Komunikuesi” Flik i bën gjërat ndryshe nga paraardhësi Lëv

Për shumë vjet, kombëtarja gjermane nuk ka pasur probleme apo diskutime të tilla sepse vazhdimisht fitonte. Gjithsesi, që pas përfundimit të epokës së brezit të madh të viteve 80-90-të, “teutonët” kanë pasur shumë dështime (si edhe disa suksese), dhe ekipi kombëtar shikohet gjithnjë e më shumë me “lupë” nga mediat. Kritikat për ish-trajnerin Joakim Lëv

Vazhdoni leximin →

Qendrimi i Joakim Lëvit për Tomas Mylerin quhet “vetëshkatërrues”!

Ky ishte komenti i të përditshmes “Bild”, ndërsa trajneri i kombëtares gjermane u ndodh vërtet në Mynih në fundjavë, veçse me plane krejt të tjera. i ngacmuar nga gazetarët, Joakim Lëvi sqaroi se kishte qenë në “Alianc Arena” për të ndjekur ndeshjen Bajern-Hofenhajm për talentin Xhamal Musiala. Futbollisti i ri bavarez, ka lindur në Shtutgart,

Vazhdoni leximin →