MotoGP, tani është zyrtare, Marc Marquez kthehet në pistë

Marc Marquez ka marrë lejen për të garuar. Honda e komunikoi zyrtarisht nëpërmjet një komunikate. Katër muaj pas ndërhyejes në krahun e djathtë pas dëmtimit të pësuar në garën e parë të 2020, gjendja e Marquez është konsideruar shumë e kënaqshme kështu që ai mund të kthehet në kompeticion. Kthimi i Marc Marquez në pistë

Vazhdoni leximin →

PSG, Neymar do të jetë në ndeshjen kundër Barcelonës

Infermieria e PSG do të boshatiset këtë të mërkurë, pikërisht në prag të ndeshjes së Ligës së Kampioneve mes kampionëve të Francës dhe Barcelonës. I fundit që u riaftësua nga dëmtimi i tij për transalpinët ishte Neymar që këtë  të diel u stërvit normalisht me pjesën tjetër të skuadrës që do të thotë se ai

Vazhdoni leximin →