Duket se Ksavi paska pasur të drejtë për Interin!

Është ekipi që ndodhet më pranë finales së Championsit. Të besuarit e trajnerit Simone Inzagi po bëjnë dicka për të cilën nuk i besuan, po arrijnë të venë dorën tek trofeu i madh. Fitorja 2-0 ndaj Milanit ishte e rëndësishme, edhe pse jo përfundimtare. Gjithsesi, e përditshmja spanjolle “Marka” shkruajti menjëherë se “duket se Ksavi

Vazhdoni leximin →

Barcelona i ofron zyrtarisht Ksavit rinovim për dy vite

Nuk dihet sesa mund të jetë pagesa dhe sesi do të merren vesh, veçse oferta është bërë. Ksavi Hernandez duhet t’i kthejë përgjigje Barcelonës për rinovimin e kontratës pasi klubi i ka ofruar 2 vjet të tjera në stol. Sipas mediave spanjolle, drejtuesit vepruan kështu meqë Barça është pranë fitores së titullit. Ksavi e ka

Vazhdoni leximin →