Poketino: “Ksavi Hernandez më urren historikisht mua!”

Ish-futbollisti i Barcelonës Ksavi Hernandez, në një intervistë në tabloidin anglez “San”, i rekomandoi direkt Pep Guardiolës që “ta hapë qesen”, që të sigurojë shërbimet e futbollistit Dele Ali dhe ndaj kësaj deklarate të ish-kapitenit legjendar të Barcelonës shumëkush reagoi pozitivisht, duke qenë se ai, me këtë rast, vlerësoi lart edhe cilësitë e mesfushorit të

Vazhdoni leximin →

Ksavi, ish-ylli i Barcelonës viziton Juventusin në Doha

Juventusi ka mbërritur në Doha të Katarit, për ta zhvilluar ndeshjen e Superkupës së Italisë ndaj Milanit, por atje është vizituar edhe nga një mik i veçantë. Ish ylli i Barcelonës, Ksavi Hernandez, ka gjetur kohë për të përshëndetur skuadrën e Juventusit, pas mbërritjes së saj në qytetatin ku ai tashmë jeton. Ksavi, tashmë vazhdon

Vazhdoni leximin →