Vlahoviç dëmtohet, rrezikon sfidën ndaj Milanit

Ndoshta nuk është se ka ndonjë shpresë të madhe pas katastrofës në Empoli dhe dënimit me -10 pikë në renditjen e Serisë A. Gjithsesi, tek Juventusi duhet ta provojnë deri në fund dhe sfida direkte ndaj Milanit jep sado pak mundësi për një mrekulli, për kualifikimin në Champions. Në prag të këtij dueli, lajmi jo

Vazhdoni leximin →

Bajrami merr notën 6 për paraqitjen ndaj Juventusit!

Nuk ishte i jashtëzakonshëm, por nuk do të thotë se nuk pati rëndësi. Edhe vetë fakti që Nedim Bajrami po luan për Sasuolon më shumë sesa bënte kohët e fundit për Empolin, është pozitiv, ndërsa kontributi i tij në fitoren ndaj Juventusit ishte i prekshëm. Mesfushori i kombëtares shqiptare ishte aktiv gjatë gjithë kohës prej

Vazhdoni leximin →