Marota thotë se pret që Inzagi të vazhdojë në stol!

Pak e çuditshme që shprehet në këtë mënyrë administratori i deleguar i Interit. Bepe Marota duket sikur nuk është plotësisht i sigurt që Simone Inzagi do të mbetet trajner i Interit sezonin e ardhshëm, ndonëse momenti është i tillë që aksionet e njeriut të stolit janë rritur shumë. Arritja në finale të Kupës së Italisë,

Vazhdoni leximin →

Inzagi: Le ta mbyllim sezonin me madhështi!

Momenti është shumë i mirë dhe ai kërkon vetëm që të vazhdojë. Një skuadër si Interi, pas shumë kritikave, po e merr veten, dhe Simone Inzagi është kthyer në një pikë referimi, ndërsa pak javë më parë cilësohej si kandidati numër 1 për t’u shkarkuar. Kështu janë punët në jetë dhe Inzagit i mbetet vetëm

Vazhdoni leximin →