Bejl e Hazar, kush nuk luan qesh edhe kur skuadra humbet!

Ndoshta uellsiani do të bëhet edhe një herë çështje në Madrid, dhe tifozët do ta sulmojnë pasi ai u filmua dhe u fotografua duke qeshur ndërsa Reali u mund në Bilbao, duke u eleminuar nga Kupa e Mbretit. Kjo ndodhi kur trajneri Ançeloti ktheu në stol Hazarin, pasi e nxorri fillimisht për të bërë nxemjen,

Vazhdoni leximin →