Xhakomo Vrioni i çon “selam” Silvinjos me festim si Halandi!

Realizoi fare në fund, por ishte rrjeta më e bukur. Xhakomo Vrioni i mbajti gjallë shpresat për t’u kthyer në kombëtare dhe një paraqitje mjaft pozitive në futbollin e Shteteve të Bashkuara, edhe pse luajti shumë pak. Sulmuesi 24-vjeçar shënoi në minutën e 86-të në fitoren e ekipit të tij, Nju Inglënd Revolushën, ndaj Montrealit,

Vazhdoni leximin →