Barcelona fiton “El Klasikon” e koshit në Madrid ndaj Realit

Po flasim për kampionatin spanjoll në basketboll për meshkuj, Ligën Endesa siç njihet për shkak të sponsorit, dhe katalanasit ia dolën duke rregulluar jo pak llogaritë e këtij sezoni. Barcelona e trajnerit Jasikevicius triumfoi në Pallatin e Sportit në Madrid me shifrat 87-78, udhëhequr në periudhën e katërt nga Higins dhe Laprovitola. i pari ishte

Vazhdoni leximin →