Tuhelit nuk i mjafton humbja e Çelsit, duhet të merret me … të dashurën e Abrahamit

Le të mos përsërisim shprehjen franceze “cherchez la femme”, pra që fajin e ka gjithmonë femra. Nuk është kështu, padyshim, por ndonjëherë krijohen momente delikate, kur një vajzë del kundër një trajneri apo një klubi futbolli për të qenë në krah të të dashurit. Kështu bëri në mënyrë të pafajshme, edhe pse aspak profesionale, e

Vazhdoni leximin →

Mejuedhër izolohet nga e dashura për rikthimin në ring!

Jemi vetë gazetarë, por kur lexojmë sesi interpretohen disa veprime të sportistëve, ndonjëherë na vjen turp, ose revoltohemi. Në mediat britanike kanë dalë versione të tilla si “Flojd Mejuedhër nxorri jashtë (kicked out) shtëpisë së tij të dashurën për t’u përgatitur sa më mirë për rikthimin në ring”. E vërteta është që, po, Mejuedhër i

Vazhdoni leximin →

Leclerc luan Playstation; e dashura pret…jashtë

Playstation në këtë periudhë karantinimi është bërë objekt urrejtjeje nga miliona të dashura të djemve në botë dhe tani edhe e dashura e Charles Leclerc e ka një motiv për këtë. Piloti nga Monaco, I impenjuar në një garë rally virtuale nuk dëgjoi zilen e telefonit që binte shpesh dhe e dashura e tij mbetiu

Vazhdoni leximin →

Lorenzo me pushime; me te dashuren e tij te re?

Horge Lorenzo duket se ka rigjetur buzeqeshjen dhe meriten per kete e ka nje bukuroshe me te cilen kaloi disa dite pushimesh se fundmi por qe nuk i dihet ende identiteti. Piloti i ardhshem i Hondes dhe vajza misterioze qe flitet se eshte e dashura e tij e re u pane bashke ne Ibiza teksa

Vazhdoni leximin →