Distanca e punës sjell ndarjen edhe të Pikesë me Shakirën

Në raste të tilla thuhet se duhet menduar së pari për fëmijët. Kjo të shkon në mendje edhe kur dëgjon se futbollisti i Barcelonës, Gerard Pike, dhe këngëtarja e njohur kolumbiane, Shakira, janë ndarë. Divorci vjen pas 11 vitesh së bashku, ndërsa fryt i lidhjes së tyre ishin dy fëmijët, Milanin dhe Sashën, i pari

Vazhdoni leximin →

Pas 9 vitesh martesë; Uesli Shnajder dhe Jolante Kabau divorcohen

Uesli Shnajder dhe Jolante kanë vendosur t’i japin fund martesës së tyre pas rreth 9 vitesh. Lajmi bëhet i ditur nga e përditshmja holandeze ‘De Telegraaf’ që publikon një deklaratë të përbashkët të ciftit. ‘Jolante Shnajder Kabau e Uesli Shnajder Kabau vendosën që ta ndahen dhe tani shpresojnë që të respektohet privatësia e tyre-lexohet te

Vazhdoni leximin →