Tjetër “tym i zi” në përpjekjet për rinovimin e kontratës së Dibalës!

Këtë herë nuk ishte problem se palët kishin diferenca, ndonëse nuk është se kanë rënë dakord apo janë afruar. Takimi i parashikuar mes përfaqësuesit të Paulo Dibalës dhe Juventusit nuk ndodhi për një arsye formale, sepse agjenti i argjentinasit, Horge Antun, nuk ka licencën e duhur të FIFA-s për të përfaqësuar futbollistin. Gjithsesi, mediat italiane

Vazhdoni leximin →

Edhe Klopi pranon se Liverpuli mund ta humbasë Salahun!

Rinovimi i kontratës së egjiptianit është kthyer në një çështje të nxehtë për klubin anglez, ndërsa deri tani nuk është arritur ndonjë marrëveshje. Akordi i Mohamed Salahut në “Anfild” përfundon në 2023, pra nëse nuk do të arrihet ndonjë dakordësi, atëherë Liverpuli do të jetë i detyruar të pranojë transferimin këtë verë, për të mos

Vazhdoni leximin →