Kondobia dhe Kondogbia, dashuri dhe ndarje me stil blic

Geoffrey Kondogbia përfundimisht do të largohet nga Interi,fakt tepër ironik kur kujton pritjen e bujshme. Mesfushori francez, Geoffrey Kondogbia i ka dhënë lamtumirën Interit. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, mesfushori është përshëndetur më të gjithë shokët e skuadrës. Ish anëtari i Monacos shumë shpejt do të nisë një aventurë të re te skuadra spanjolle,

Vazhdoni leximin →

Enis Bardhi: Ëndrra m’u realizua, do të të luaj në Spanjë!

Mesfushori i përfaqësueses maqedonase, Enis Bardhi (shqiptar Maqedonie), mbërriti, dje, në Valencia, ku pritet qëtë zyrtarizohet transferimi i tij tek ekipi i Levantes. Ky lojtar i palodhur në fushë, tanimë, i ka kaluar kontrollet mjekësoredhe pritet që, shumë shpejt, të vendosë firmën e tij në kontratën me këtë klub spanjoll që në llogarinë e klubit

Vazhdoni leximin →