Euzheni Bushar e mban fjalë, shkon në takim me tifozin!

Euzheni “Zheni” Bushar, tenistja e mrekullueshme kanadeze, doli edhe një vajzë me karakter që nuk ka frikë të mbajë premtimet. Më shumë se 1.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram parën rast të shikonin foto të tjera të veçanta të së pëlqyerës së tyre, pasi ajo doli në një takim me një tifoz të Nju

Vazhdoni leximin →

Çfarë bënte Sergio Ramos mes tifozëve në “Bernabeu”?!

Kapiteni i Realit, Sergio Ramos, njihet si njeriu që komunikon më mirë se të gjithë me tifozët. Jo më kot, është njeriu që mban shiritin tek “merengesit”. Gjithsesi, ajo që ndodhi mes tij dhe disa tifozëve në përfundim të ndeshjes së kampionatit ndaj Sociedadit, e kalon çdo imagjinatë. Numri 4 shkoi pranë rreshtave të parë

Vazhdoni leximin →