Mbape, një foto me Tajsonin si fat dhe si frymëzim

Edhe pse për një kohë u quajt “njeriu më i keq në planet” (e pamerituar, kjo), Majk Tajsonit nuk mund t’i mohohet guximi i pamasë në ring. Ish-boksieri i peshave të rënda ishte një uragan që nuk kishte nevojë për shumë taktikë e sofistikim, pasi grushtat i kishte të fortë, syrin të patrembut dhe reflekset

Vazhdoni leximin →

Rishfaqet Majk Tajson, tani si prodhues marijuane

Majk Tajson nuk rresht së befasuari. 51 vjecari, ish kampion bote në boks ka vendosur që të prodhojë marjuanë në kaliforni.që nga 1 janari I këtij viti shitja e marijuanës është legalizuar në këtë shtet, rezultat që erdhi pas referendumit të kryer në 8 nëntorin e 2016 për legalizimin e kanabisit Natën e ndërrimit të

Vazhdoni leximin →