Sarri lë Celsin? Roma e kërkon për sezonin e ardhshëm

Roma dhe Celsi që po jetojnë momente jo pozitive duket se do të kryqeëzojnë rrugët e tyre. te verdhekuqtë Euzebio di Francesko ndaj Milanit luan pozicionin e tij në stolin e Romës pas humbjes poshtëruese 7-1 me Fiorentinën, ndërsa te Celsi kritikat për trajnerin Sarri janë shtuar sidomos pas humbjes 4-0 kundër Bornmuthit me italianin

Vazhdoni leximin →