Kasano bën krahasimin Mesi-Ronaldo me yjet e tenisit!

Po flet një njeri që e di se çfarë është talenti, dhe pse nuk e pati karrierën të denjë për potencialin e tij. Antonio Kasano u pyet për Kristiano Ronaldon dhe Lionel Mesin, dhe bëri një krahasim origjinal, që askush tjetër nuk e kishte bërë më parë. “Ronaldo është si Nadali, tepër i talentuar, por

Vazhdoni leximin →

Kasano: Nëse Pogba vlen 105 milionë euro, Rodrigez 80 , sa mund të kushtojë Iniesta..

Antonio Kasano, “djali plangprishës” i futbollit italian, në një prononcim në median vendase, midis të tjerave, foli edhe për mbivlerësimet financiare që u bëhen futbollistëve të sotëm. “Pogba, Hames dhe Baloteli mbivlerësohen. A vlen, me të vërtetë, Pogba – 105 milionë euro? Jo. Po, Rodrigezi – 80 milionë? Jo. Në rast se këta lojtarë kushtojnë

Vazhdoni leximin →