Dashuria e re e Chicharitos; quhet Sarah

Pas ndarjes me Andrean, Havier Hernandez ka gjetur nje dashuri te re. Behet fjale per bjonden australiane, Sarah Kohan. Bukuroshja mesa duket ka ditur te pushtoje zemren e sulmuesit meksikan me hiret e saj. Sarah Kohan eshte studente por fiziku i saj tregon se eshte me shume. Sfidanti.al

Belen ka sy e zemer vetem per Ianonen: Jam shume e lumtur me te

Belen Rodrigez nuk rresht se shprehur dashurine e saj per Andrea Ianonen. Showgirl-ja bukuroshe argjentinase kete radhr u rrefye per te perjavshmen ‘Grazia’ ku pershkruan edhe raportin qe ka me pilotin e Suzukit ne MotoGP. ‘Kam perkrah nje njeri te mrekullueshem-tha Belen Rodrigez-dhe po jetoj nje dashuri solide, te rritur. Jemi shume mire se bashku

Vazhdoni leximin →

Kutinjo dhe Aina, një histori e vërtetë dashurie.

Filipe Kutinjo mbërriti në Barcelonë por nuk ishte i vetëm. Mesfushori 25 vjecar ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Aina me të cilën ka edhe një vajzë të vogë. Ajo e futbollisrtit me Ainan është një histori e vërtetë dashurie që zgjat prej 11 vetësh. Kutinjo dhe Aina janë takuar për herë të pare

Vazhdoni leximin →