NBA, Boston zhgënjen sërish, humbet dhe me Miluokin

Boston nuk po mundet të kaperdijë dëmtimin e rëndë të pësuar nga Gordon Hejuard. Skuadra nga Masaçusets pësoi një tjetër disfatë në kampionatin e NBA dhe këtë radhë ndëshkuesja e saj ishte Miluoki Baks me rezultatin 108-100. Këtë radhë ai që i preu hovin Bostinit ishte Janis Antetokunpo qënë këtë ndeshje veshi mantelin e lojtarit

Vazhdoni leximin →

Mia Khalifa e bën sërish; tani ngacmon Isaiah Tomas

Mia Khalifa, aktorja e filmave erotikë, tashmë komentatore sportive provokon sërish sportistët. Këtë radhë në shënjestrën e saj u vu Isaiah Tomas  gjatë ndeshjeve gjysmëfinale të Konferencës së Lindjes në NBA mes Bostonit dhe Ëashingtonit. ‘Do të të lë të më prekësh gjoksin nëse kualifikohesh-shkrante Mia Khalifa në profilin e saj në Tëitter duke ironizuar

Vazhdoni leximin →