Rafaela, ajo mund ta sjellë Vicel në Torino

Zonja Vicel tani është një njeri shumë I dashur për publikun. Gruaja me një pamje të mrekullueshme, e mesfushorit belg të Zenitit, që së fundi pëlqehet shumë nga Juventusi, quhet Rafaela Zabo. Në Itali shpresojnë, që ajo mund të ndikojë në transferimin e të shoqit në Seria A. Të dy janë shumë të dashuruar dhe

Vazhdoni leximin →

April, modeles britanike i mungon Mançini

April Samers, e cila është bërë një yll në rrjetet sociale, është edhe një tifoze e zjarrtë e Interit. Në një prononcim në Twitter, në lidhje me zhvillimet e fundit në klubin milanez, modelja britanike shprehet: “E urrej ta them, por jam e lumtur që e larguan Frank De Bur… më mungon Mançini.  

Tish, bukuroshja me rripin e zi në karate

Tish Linendoll ka zënë kopertina pas kopertinash. E fundit është ajo e Fhm Spagna. Modelja amerikane ka rripin e zi në taekundo, por në fakt është një njeri shumë më sportiv se kaq. Ajo është një ndjekëse fanatike e hokeit në akull dhe bën tifo për Çikago Blekhouks, skuadra e qytetit të saj.  

Peixh, golfistja më seksi në botë

Peixh Spiranac është e njohur më shumë si modele, sesa si lojtare golfi, duke pasur parasysh se është vetëm numri 1093 në kalsifikimin botëror. Amerikania 23 vjeçare ka 800 mijë ndjekës në Instagram dhe identifikohet si “golfistja më seksi e botës”. Një video ku shfaqet duke dërguar topin e golfit në një gotë, pasi e

Vazhdoni leximin →

Suzi Kortez, që tani ka mbëritur në Rusi

Suzi Kortez, Mis Bum Bum 2015, nuk e ka fshehur kurrë pasionin e saj për futbollin dhe veçanërisht për Barcelonën. Modelja braziliane, tashmë po pret me padurim fillimin e Botërorit, “Rusia 2018. Dhe në evenimente të tilla nuk ofrojnë magji vetëm ata që luajnë në fushën e lojës, por edhe njerëzit e shkallëve, aq më

Vazhdoni leximin →

Guardiolë latin në Mançester, çokollatë, kafe dhe makarona!

Tjetri bën jetën e tij dhe ne i shkojmë nga prapa. Një televizion spanjoll, i quajtur “Deportes Kuatro” i ka kushtuar një dokumentar jetës (jashtë sportit) të Pep Guardiolës në Mançester. Nga ndjekja këmba këmbës dhe nga informacioni i marrë nga dëshmitarët në vend, u krijua ky identikit për trajnerin e Sitit. Guardiola, ndryshe nga

Vazhdoni leximin →

Hallouini i yjeve të sportit, Ronaldo kthehet në fantazmë!

Kristiano Ronaldo ua ka uruar në këtë mënyrë festën e Hallouinit tifozëve të tij, por edhe të gjithë njerëzve nëpërmjet postimit në rrjetet sociale. Ylli i Realit të Madridit është veshur si një fantazmë, me maskën e bardhë, me dhëmbë të frikshëm dhe me “gjak” poshtë buzëve të maskës. Një gjetje krejt të vetën pati

Vazhdoni leximin →

Meisha Tate, një grumbull muskujsh seksi

Meisha Tate, që është ish-kampione e botës në artet marciale miks, MMA, dhe mund të kthehet sërish në ring, për t’u ndeshur me Kris Siborg, megjithëse dy boksieret garojnë në pesha të ndryshme. Por pavarësisht sportit të dhunshëm, në të cilin Meisha është një përfaqësuese e denjë, amerikania 30 vjeçare i kujton herë pas here

Vazhdoni leximin →