Fund pa lavdi : Ibrahimoviçi do të largohet nga Junajtidi

Mediumet anglezë publikuan, lajmin se ka shumë mundësi që Zllatan Ibrahimoviçi të largohet, gjatë sezonit dimëror të transferimeve, nga “Old Trafordi”. Megjithëse i dëmtuar, Ibra, gjatë verës së kaluar, e vazhdoi kontratën edhe një vit tjetër, ndërsa u kthye para pak kohësh në fushë, por, sidoqoftë, është e qartë se ai dhe Romelu Lukaku nuk

Vazhdoni leximin →

Zllatan Ibrahimoviçi me marrëveshje të dyfishtë!

Ka shumë mundësi që Ibrahimoviçi të kthehet te Mançester Junajtidi, ndërkohë që Murinjo, sikurse thuhet përgjithësisht, është gati që t’i ofrojë atij një kontratë të re në vjeshtë, vetëkuptohet, nëse Ibra do të jetë në gjendjen fizike të duhur. “Është e qartë se ne duam që ai të qëndrojë me neve, ai do që të

Vazhdoni leximin →

Zllatan Ibrahimoviçi – Xhejms Bondi i ri?!

Zllatan Ibrahimoviçi ende nuk e ka vendosur, nëse do të vazhdojë të qëndrojë te Mançester Junajtidi, pas përfundimit të kontratës njëvjeçare në fund të këtij sezoni, apo të largohet për diku gjetkë, në kërkim të sfidave të reja. Ka spekulime rreth një transferimi të tij eventual për në SHBA, konkretisht, për tek ekipi LA Galaksi.

Vazhdoni leximin →