Milan, Maldini përkrah Ibrahimovic: Mbrojti shokët e skuadrës të sulmuar nga Lukaku

Zënka mes Zlatan Ibrahimovic dhe Romelu Lukaku në derbin Inter-Milan të Kupës së Italisë vazhdon të diskutohet në vendin e Apenineve. Për këtë cështje ka ndërhyrë edhe Paolo Maldini sipas të cilit këto polemika nuk duhet të aludojnë për racizëm. ‘Ishte një zënkë e shëmtuar për t’u parë-komentoi drejtuesi i Milanit përpara sfidës së kuqezinjve

Vazhdoni leximin →