Kërcënime me vdekje për trajnerin e Çelsit, Graham Poter

Janë shumë humbje dhe barazime, ndërsa fitoret nuk po vijnë. Periudhë shumë e vështirë për Blutë e Londrës të cilët po kalojnë një krizë të thellë pavarësisht shpenzimeve të jashtëzakonshme, dhe goditja e parë bie pikërisht mbi trajnerin. Graham Poter deklaroi në konferencën për shtyp se i kanë ardhur kërcënime me vdekje, dhe madje edhe

Vazhdoni leximin →

I bëri elozhe Messit; Bartrën e mallkojnë me vdekje…

Nuk guxon t’i bësh elozhe Messit se të mallkojnë me vdekje. Kjo i ka ndodhur mbrojtësit të Borussia Dortmund, Marc Bartra në rrjetin social Twitter. Futbollisti 26 vjecar, si një katalanas dhe ish lojtar i Barcelonës, nuk ngurroi të shkruajë në profilin e tij fjalën ‘D10S’ duke iou referuar Messit, një postim ky që gjeti

Vazhdoni leximin →