Ajeti kujdes, Sinisha nuk fal më shumë se një herë

Sinisa Mihajlovic, trajneri i Torinos, ka kritikuar lojtarët për paraqitjen në ndeshjen ndaj Pisas në Kupën e Italisë. Torino e ka mposhtur Pisan, me rezultat 4:0, në Kupën e Italisë. Por, fitorja gati dorezuar, dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak trajnerit të torinezëve, Sinisa Mihajlovic. Ky i fundit ka kritikuar lojtarët për paraqitjen në

Vazhdoni leximin →

“Gjeli” Beloti shënon, por edhe nervozon Mihajloviçin

Sezonin e ardhshëm, ku i dihet, mund të jetë në ndonjë skuadër të madhe (tifozët luten vetëm që të mos jetë Juventusi). Andrea Beloti vazhdon periudhën e tij të lumtur të sezonit, me dy gola të tjerë në Serinë A. Torino fitoi 2-0 në fushën e Krotones falë qendërsulmuesit të saj kryesor, që është edhe

Vazhdoni leximin →

Nuk ka minuta për Ajetin tek Torino, Pesakara dhe Krotone në gjueti

“Tuttosport” shkruan se dy klube janë të interesuara për Arlind Ajetin.. Mbrojtësi i Kombëtares kërkohet nga Pescara dhe Crotone, të cilat e shohin Ajetin si përforcim emergjent për afatin kalimtar të janarit. Futbollisti nuk është i kënaqur aspak me minutazhin e dhënë tek Torino, dhe kjo është arsyeja se pse ai mendon të largohet.