Ronaldinjo dhe ‘tradhëtia’ ndaj Messit: S’mund të them se është më I miri në histori, por I epokës së tij, po

Ronaldinjo ‘tradhëton’ në një farë mënyre Lionel Messin. Braziliani që ka luajtur përkrah argjentinasit te Barcelona duke dhuruar spektakël në fushën e lojës foli për argjentinasin teksa e cilësoi si futbollistin më të mirë të epokës së tij. I pyetur nëse Messi e meritonte të fitonte Topin e Artë, Ronaldinho tha se nuk është dicka

Vazhdoni leximin →