Reali shkon në Londër me Ramos-Mendi, por pa Varanin

Ishte vendosur një afat dhe ai duket se po respektohet. Plani i kapitenit madrilene për të qenë gati për ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Championsit ndaj Çelsit po realizohet sepse Sergio Ramos jepet i gatshëm për të luajtur. Mediat spanjolle dhe ato britanike shkruajnë se qendërmbrojtësi do të kthehet pikërisht ndaj Çelsit për të ndihmuar

Vazhdoni leximin →