Nuk e njihni sulmuesin Guedes? Parisi ka para, por edhe..sy!

PSG ka huazuar sulmuesin portugez Gonçalo Guedes te skuadra e Valencias, këtë herë pa shumë bujë. PSG dhe Valencia kanë arritur marrëveshje për huazimin një vjeçar të sulmuesit të talentuar portugez, Gonçalo Guedes. Lajmi është konfirmuar nga të dy skuadrat, vetëm pak minuta para përfundimit të afatit kalimtar. “Valencia ka arritur marrëveshje të premten me

Vazhdoni leximin →

Ku do te shkoje Perisic, edhe Murinjo nuk paska idene…

Perisic nuk duket të jetë afër Unitedit, ta paktën kështu duket nga deklaratat e Mourinhos keto dite. Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, nuk e ka idenë nëse Ivan Perisic do t’i bashkohet klubit nga Interi. Mediat italiane e britanike raportojnë se 28 vjeçari kroat është afër transferimit në “Old Trafford” për 40 milionë funte,

Vazhdoni leximin →

Dikur Pepe quhej antipatiku, tani hapet portofoli..

Pepe pritet të largohet nga Real Madridi gjatë verës, pasi atëherë edhe do t’i mabrojë edhe kontrata. Sipas të përditshmes sportive madrilene, Marca, interesim për ta transferuar Pepen kanë shfaqur  Manchester City dhe Paris Saint-Germain. Të dy ekipet synojnë që gjatë verës ta transferojnë ish anëtarin e Portos, i cili në fund të sezonit do

Vazhdoni leximin →