Arjen Roben: Guardiola është trajneri më i mirë

Arien Roben këtë verë i dha fund karrierës së tij si futbollist, kështu që në intervistat që ka dhënë së fundmi, ai po komenton edhe trajnerët që ka patur. Ky fubollist mjaft i mirë holandez ka luajtur me PSV-në, Çelsin, Realin e Madridit dhe Bajernin e Mynihut, ndërkohë që ai ka patur fatin që të

Vazhdoni leximin →