Arjen Roben: Guardiola është trajneri më i mirë

Arien Roben këtë verë i dha fund karrierës së tij si futbollist, kështu që në intervistat që ka dhënë së fundmi, ai po komenton edhe trajnerët që ka patur. Ky fubollist mjaft i mirë holandez ka luajtur me PSV-në, Çelsin, Realin e Madridit dhe Bajernin e Mynihut, ndërkohë që ai ka patur fatin që të

Vazhdoni leximin →

Guardiola tek Mesi apo do të shkojë Mesi tek Guardiola

Lionel Mesi është objektivi kryesor i Manchester Cityt për afatin kalimtar të verës. Drejtuesit e Manchster Cityt besojnë se Lionel Messi është gati për tu larguar nga Barcelona, sidomos pas turpërimit nga Paris St Germain (4:0) në Ligën e Kampionëve. Sipas tabloidit britanik, Daily Mirror, ekipi nga Edihad planifikojnë t’i ofrojnë Barcelonës 100 milionë funte

Vazhdoni leximin →