Guardiola-Murinjo, dueli klasik i Kupës së Ligës

Pasditen e 25 prillit, ndërsa në Shqipëri do të jenë duke përfunduar zgjedhjet e përgjithshme parlamentare, në “Uembli” të Londrës do të jetë përcaktuar fati i trofeut të Kupës së Ligës. Finalja do të jetë Mançester Siti-Totenhem, apo ndryshe Pep Guardiola-Zhoze Murinjo. Një nga sfidat më të mëdha të trajningut në histori, dhe përfundimi do

Vazhdoni leximin →