Mbani Danielën se driblon më me finesë se Hames Rodriguez

Daniela Ospina, gruaja e James Rodriguez, ka bërë disa poza të nxehta për revistën Maxim ColumbiaDaniela Ospina, gruaja e James Rodriguezit, ka arritur të rritet profesionalisht falë aftësive të saj si modele dhe jo burrit. Në Kolumbi është ndoshta po aq e njohur sa sulmuesi James, por fama e saj tashmë i ka kaluar kufijtë

Vazhdoni leximin →

Bajerni është edhe i bukur kur flitet për Jordan Carver

Jordan Carver, modelja gjermane, është tifoze e flaktë e Bayern Munichut, madje e ..terbuar fare. Jordan Carver është tifoze e veçantë e  Bayernin e Munichut. Modelja gjermane me baba italian jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por famën më të madhe e ka arritur në vendin e saj të lindjes. Ajo u

Vazhdoni leximin →

Blerim Xhemaili markon kundërshtarin, por edhe gruan e bukur..

Blerim Xhemaili nuk u lejon gruan që ta ekspozoj gjoksin, madje ajo po shkon tepër larg. Edhe pse bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erojna, bën poza seksi për mediat ndërkombëtare, futbollisti nuk e lejon një gjë të tillë në jetën private. Blerimi në një fotografi të publikuar në llogarinë personale në Instagram shihet teksa i vendos

Vazhdoni leximin →

Pabesi angleze, modelja britanike shpërthen për Interin

April Summers, modele britanike në magazinën “Play Boy”, i është gëzuar fitores së Interit 5-1 ndaj Cagliarit. Ajo postoi vazhdimisht komente në “Twitter” për skuadrën nga Milano. “Icardi, si gjithmonë ti je më i miri”, shkroi ajo pas golit të kapitenit. “Shumë e lumtur për Interin”, ishte postimi tjetër nga bukuroshja britanike. Ajo bëri shumë

Vazhdoni leximin →

Nikolet Shi, linja të frikshme

Modele, aktore dhe e apasionuar pas pokerit. Nikolet Shi, kopertina e “Playboy, asnjëherë nuk e kalon kohën larg vëmendjes së publikut. Dhe për këtë mjafton të ndjekësh albumet fotografike të publikuara, që vërtetë janë shumë të shpeshta. Por për Nikolet, pokeri është sporti i preferuar dhe në një tavolinë gjysmë të ndriçuar mund të qëndrojë

Vazhdoni leximin →

Ana Sofia, midis Kolumbisë dhe Barcelonës

Ana Sofia Henao është një modele kolumbiane, por që ka një pasion të madh për futbollin. Zemra e 34 vjeçares natyrisht që rreh për përfaqësuesen e vendit të saj, Kolumbinë, por ajo është edhe një mbështetëse e zjarrtë e Barcelonës. Në karierën e saj të suksesshme, Ana Sofia ka qenë një mbretëreshë e kopertinave të

Vazhdoni leximin →