Mariana Gautieri e ka futbollin ne gjak, eshte kuqezi

Eshte vajza e ish futbollistit te Napolit, Karmine Gautiero, por tifoze e Milanit. Behet fjale per Mariana Gautierin, modele dhe stiliste mode e cila keto dite te nxehta vere duket se po i ndez fansat e saj. Se fundmi ajo eshte shfaqur ne rrjetet socilale ne poza shume sensuale nderkohe qe eshte ne pritje te

Vazhdoni leximin →

Më në fund Georgina, bën debutimin si modele edhe pse shtatzënë

E fejuara e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez debuton si modele duke pozuar për kopertinën e revistës ‘Woman’ të muajit gusht. 22 vjecarja është fotografuar nga Santiago Esteban duke nisur kështu karrierën e saj në fushën e modelingut me agjencinë ‘Uno Models’. Rodriguez e cila është shtatzënë, gjë që u konfirmua edhe nga vetë Ronaldo, u

Vazhdoni leximin →

Në kopertinën e revistës ‘Don Juan’, Daniela Ospina vendos të ‘joshë’ gjithkënd

Quhet Daniela Ospina dhe është bashkëshortja e James Rodriguez. Edhe pse është një volejbolliste profesioniste, 24 vjeçarja duket se është një mjeshtre edhe në fushën e modelingut. Mrs. Rodriguez  është shfaqur në kopertinën e revistës kolumbiane të specializuar për meshkuj ‘Don Juan’ teksa ka pozuar në veshje intime si për të joshur gjininë tjetër. ‘Sot

Vazhdoni leximin →

Dita e ‘el Clasico’; në ditëlindjen e modeles Gigi Hadid

23 prilli nuk ishte vetëm dita e ‘El Clasicos’, por edhe dita e vecantë e Gigi Hadid. Modelja e ‘Victoria’s Secret’ dhe muza e  revistës ‘Sports Illustrated’ që shpesh krahasohet me Kate Upton, festoi 22 vjetorin e saj të lindjes. Bukuroshja mori urimet nga familjarët e saj, ndërkohë që në këtë gëzim u bashkua edhe

Vazhdoni leximin →

Modelja katalanase kërkoi fitoren, djemtë e Barcelonës ‘iu bindën urdhrit’

Fitorja e Barcelonës ndaj Realit të Madridit në ‘Santiago Bernabeu’ bëri dikë shumë të lumtur në mënyrë të veçantë. Bëhet fjalë për bukuroshen katalanase Judit Benavente, një tifoze e zjarrtë e skuadrës ‘blaugrana’ e cila shpërtheu në festë të shfrenuar pas golit të Messit. Modele e ‘PlayBoy’, Miss Facebook, imazhi i revistës ‘Interviu’ dhe muza

Vazhdoni leximin →