Mariana Gautieri e ka futbollin ne gjak, eshte kuqezi

Eshte vajza e ish futbollistit te Napolit, Karmine Gautiero, por tifoze e Milanit. Behet fjale per Mariana Gautierin, modele dhe stiliste mode e cila keto dite te nxehta vere duket se po i ndez fansat e saj. Se fundmi ajo eshte shfaqur ne rrjetet socilale ne poza shume sensuale nderkohe qe eshte ne pritje te sezonit te ri te Milanit te saj.

Sfidanti.al