Valentina Grishkon ‘nuk e zë gjumi’ për Messin e Cristiano Ronaldon

Valentina Grishko është sensacioni i  ri në prag të Botërorit të rusisë. Ndërsa ditët kalojnë,  ajo  është në pritje të 32 skuadrave finaliste ku padyshim shpresa është që të shohë të dy yjet e futbollit Botëror Cristiano Ronaldo e Lionel Messi, që të dy të pasigurt për kualifikimin direkt në këtë eveniment. Valentina është 26 vjec dhe ka më shumë se 500 mijë ndjekësve në rrjetet sociale. Së fundmi modelja ukrainase e ka nxehur akoma më shumë Instagramin me fotot e saj  shumë sexy. Flitet sValentina e kupton shumë mirë futbollin dhe është e apasionuar pas këtij sporti. Tani mezi po pret fillimin e Botërorit mdhe valentine po shpreson që të ketë mundësinë që të shijojë lojën e Messit dhe Ronaldos.

Sfidanti.al