Valentina, për të vënë duart në kokë

Rusja Kolesnikova është modele, prezantuese, këngëtare dhe gjithmonë shumë sportive. Pra të gjata talented e botës të mbledhura tek Valentina, që veç të tjerash, natyra I ka falur edhe shumë bukuri dhe një trup seksi që duhet përdorur. Së fundi Kolesnikova ka publikuar ehe një set fotosh tek Playboy Italia e muajit shkurt.  

Valentina Grishko, provokimi i saj josh 500 mijë ndjekës

Valentina Grishko, modelja ruse, synon të jetë  ikona e kampionatit Botëror “Rusia 2018”. Tash e disa muaj, Valentina Grishko ka nisur një fushatë personale në rrjetet sociale për të promovuar Kampionatin Botëror të vitit 2018. Ajo ka hedhur kandidaturën për një vend në radhën e parë të femrave që do të jenë imazh i “Rusia

Vazhdoni leximin →