Modelja katalanase kërkoi fitoren, djemtë e Barcelonës ‘iu bindën urdhrit’

Fitorja e Barcelonës ndaj Realit të Madridit në ‘Santiago Bernabeu’ bëri dikë shumë të lumtur në mënyrë të veçantë. Bëhet fjalë për bukuroshen katalanase Judit Benavente, një tifoze e zjarrtë e skuadrës ‘blaugrana’ e cila shpërtheu në festë të shfrenuar pas golit të Messit. Modele e ‘PlayBoy’, Miss Facebook, imazhi i revistës ‘Interviu’ dhe muza e fitnessit, Benavente prej ditësh kishte dalë në një ‘fushatë’ të mbështetjes për kampionët në fuqi të Spanjës, dhe djemtë e Luis Enriques nuk mund ta zhgënjenin bukuroshen katalanase.

sfidanti.al