Rachel Mortenson, modelja me pasion sportin që po cmend internetin

Bionde, e bukur, me një fizik në kufijtë e së përkryerës. Rachel Mortenson ka tërhequr jo pak vëmendje. Modelja amerikane, e lindur në Jersey, por që banon në Arizonë, po i çmend të gjithë në internet. Jo më kot revista ‘Guess’ e ka zgjedhur atë si imazhin e saj për të zëvendësuar Belen Rodriguez, modelen argjentinase që më parë ka qenë muza e Serisë A dhe tani ka një lidhje dashurie me pilotin e MotoGP, Andrea iannone.  E njohur si një modele e veshjeve intime, Rachel Mortenson ka pasion edhe për sportin dhe në preferencat e saj janë disiplina të ndryshme ku përfshihen, tenisi, futbolli dhe basketbolli.

sfidanti.al