Një modele që nuk bëhet model, tradhëton Napolin për Interin

Ines Trocchia, modelja italiane, është tifoze e çmendur e Interit dhe pse ka lindur në Napoli

Ines Trocchia ka lindur në Napoli, por karriera e saj është përqendruar në Milano ku ka edhe më shumë mundësi për të ndjekur ëndrrën si modele.

Brenda pak viteve ajo është bërë imazh i disa firmave prestigjioze, ndërsa nuk mungojnë as pozat provokuese për disa revista ndërkombëtare.

Edhe pse është rritur në qytetin e Napolit, zemra e Ines rreh për skuadrën e Interit.