Pabesi angleze, modelja britanike shpërthen për Interin

April Summers, modele britanike në magazinën “Play Boy”, i është gëzuar fitores së Interit 5-1 ndaj Cagliarit. Ajo postoi vazhdimisht komente në “Twitter” për skuadrën nga Milano.

“Icardi, si gjithmonë ti je më i miri”, shkroi ajo pas golit të kapitenit.

“Shumë e lumtur për Interin”, ishte postimi tjetër nga bukuroshja britanike.

Ajo bëri shumë të tilla nga fillimi deri në fund të sfidës dhe duket të jetë tifozë e zjarrtë e Interit.