Goditje për Realin, Mendi do të mungojë një muaj!

Kohë dëmtimesh nëpër Europë dhe nuk i shmanget këtij fati të keq as Madridi. Trajneri Karlo Ançeloti nuk do të ketë francezin Ferlan Mendi për një muaj pas një lëndimi të pësuar prej tij. Mediat e kryeqytetit shkruajnë se mbrojtësi i majtë pësoi dëmtimin gjatë stërvitjes, dhe mungesa e tij ndaj Vajadolidit në “Bernabeu” do

Vazhdoni leximin →