Gary Southgate humbet miliona dollarë në një mashtrim

Gareth Southgate, trajner i Anglisë, ishte viktimë e një mashtrimi ku humbi miliona euro. Trajneri anglez iu bashkua kështu listës së viktimave të agjentit Terry Byrne, ku ndër të tjera bëjnë pjesë edhe Joe Cole dhe Glenn Hoddle. Terry Byrne është themeluesi i agjencisë Round World Group, e cila përfaqëson yjet e mëdhenj të futbollit, madje

Vazhdoni leximin →