Kovidi detyron Gjermaninë të nisë “Dimrin e Vetmisë së Madhe”

Lajmi ishte për dy ndeshjet e Championsit, Bajern-Barcelona dhe Lajpcig-Mançester Siti, por gjithçka mund të amplifikohet. Gjermania po merr masa kufizuese pas shtimit të rasteve të reja me koronavirus dhe rritjes së viktimave, dhe pas sfidave të Ligës së Kampionëve ndaj kundërshtarëve angleze, autoritetet do të mbyllin dyert e stadiumeve edhe për ndeshjet e Bundesligës.

Vazhdoni leximin →