Çfarë dhurate për Liverpulin, dy duelet e Championsit me Lajpcigun në Angli?!

Një goditje e rëndë për gjermanët e trajnerit Julian Nagelsman, por çfarë të bëjnë. Siç thuhet në gjermanisht, “befehl ist befehl” (urdhëri është urdhër), dhe urdhëri i dhënë nga autoritetet shëndetësore dhe shtetërore në Berlin nuk mund të bëhet dysh. Liverpuli nuk do të lejohet të hyjë në vend për ndeshjen e parë të turit

Vazhdoni leximin →