Ana-Kristina Shvarc tenton Ronaldon

Lindin edhe problemet e para midis Kristiano Ronaldos dhe të fejuarës së tij të re, Xheorxhina Rodrigez. Dhe si gjithmonë, shkaku i vetëm mbetet xhelozia. Modelja e mrekullueshme, Ana-Kristina Shvarc është fotografuar së bashku me futbollistin portugez të Realit dhe një gjë e tillë nuk mund të kalonte pa u vënë re. Sfidanti.al

“Kristiano Klatenburg”, rrjetet sociale shpërthejnë për arbitrin anglez!

Dmitri Paje u bë gati të gjuante goditjen dënimit, moment që solli barazimin në ndeshjen Liverpul-Uest Hem në “Anfild”. Tifozët duket nuk ia varën shumë lojtarit të shkëlqyer francez, pasi u tërhoqi më shumë vëmendjen ai që zakonisht nuk përfillet fare nëpër takime. Gjyqtari! Arbitër ishte Mark Klatenburg, një njeri që nuk ka pasur turp

Vazhdoni leximin →

Hallouini i yjeve të sportit, Ronaldo kthehet në fantazmë!

Kristiano Ronaldo ua ka uruar në këtë mënyrë festën e Hallouinit tifozëve të tij, por edhe të gjithë njerëzve nëpërmjet postimit në rrjetet sociale. Ylli i Realit të Madridit është veshur si një fantazmë, me maskën e bardhë, me dhëmbë të frikshëm dhe me “gjak” poshtë buzëve të maskës. Një gjetje krejt të vetën pati

Vazhdoni leximin →