Grizman kthehet si kundërshtar, Koke: Dha gjithcka këtu, duhet falenderuar, tani është rival

Mbrëmja e së dielës ka rezervuar supersfidën e kampionatit spanjoll mes Atletiko Madrid dhe Barcelonës. Sfida do të luhet në ‘Wanda Metropolitano’ dhe një vëmendje do t’I kushtohet  Antuan Grizman që kthehet si kundërshtar në Madrid. I gjithë kurioziteti do të jetë për sjelljen e tifozëve të Atletikos ndaj francezit për kalimin e tij te

Vazhdoni leximin →

Dhimbje e re koke e Alegrit para ndeshjes me Realin e Madridit

Ka shumë mundësi që “shtylla” kryesore e mbrojtjes italiane, Xhorxho Kielini, të mungojë në ndeshjet miqësore të ardhshme të Italisë me Argjentinën dhe Anglinë, ndërkohë që në pikëpyetje është edhe pjesëmarrja e tij në ndeshjen çerekfinale të Juventusit me Realin e Madridit në Champions. Kielini është komandanti i repartit të mbrojtjes së Juves, por, në

Vazhdoni leximin →