Tevez, lotët argjentinas konvertohen në miliona kineze

Karlos Tevez ka zhvilluar ndeshjen e fundit me fanellën Boca Juniorsit. Sulmuesi argjentinas, Carlos Tevez, nuk ka mundur t’iu përmbahet lotëve në ndeshjen ndaj Colon (4:1), e cila ishte e fundit në fanellën e Boca Juniorsit. Ish-sulmuesi i Juventusit, Manchester Unitedit dhe Cityt, pritet të transferohet në Kinë, respektivisht te skuadra Shanghai Shenhua

Del Bosque një “jo” që kushton 10 milonë

Vicente Del Bosque, ish-selektori i Spanjës, ka refuzuar një ofertë të majme nga Kina Ish-trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque, ka zbuluar se ka refuzuar një ofertë të majme nga Kina, e cila e kapte shifrën e 10 milionë eurove. “Unë mund të konfirmoj se kam marrë një ofertë 10 milionë euro nga Kina, por

Vazhdoni leximin →